Legend Oyuncu Masası

Legend Oyuncu Masası">

Legend Oyuncu Masası

Legend Pro Oyuncu Masası, Oyuncular ve profesyoneller için tasarlanmış yüksek fonksiyonellik içerir. Bardak tutucu, kulaklık askısı, kablo düzenleyici ile full fonksiyonel. Tasarımından ödün vermeden uygulanan çizgilerle ortamınızın karakteri olacak.

Masa yüzeyi karbon fiber kaplamalıdır. Masaya ek olarak paket içeriğinde çok amaçlı kullanabileceğiniz kulaklık ve konsol rafı, masa ile konsept olarak üretilen ve yüzeyi tamamen kaplayan laminasyonlu ultra kaliteli yüzeyli game pad bulunmaktadır.

Ekipmanların birleşiminin sonucunda güçlü bir konsept oluşturur. Geniş kullanım alanıyla siz ilgilerinize veya işinize odaklanın, konforlu çalışma alanını Legend Pro Oyuncu Masası size sağlar.

Yüksek ergonominin yanı sıra şık tasarımıyla kullandığınız ekipmanlar ve ortam ile bir bütünlük sağlar. Kaliteli metal ayak ve bağlantı ekipmanları ile sağlamlığı hissedin.

Legend Pro Oyuncu Masası kablo saklama alanı ve kabloların geçişi için tablada çift kanal sunuyor. Bunlarla birlikte düzenli yerleşim ve ortam sağlayabilirsiniz.

Paylaşın:

Diğer Ürünlerimiz: